13
лют.

БАрС загострює кігті

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 5083
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) знаходять розвиток інноваційні методи навчання й підготовки військовослужбовців для виконання завдань за призначенням, одним з яких є бойова армійська система (БАрС).

БАрС — це комплексна система навчання, до якої входить тактична підготовка, рукопашний бій, тактична медицина, вогнева підготовка, гірська підготовка та інші. Теми занять переплетені між собою, а самі заняття за видами підготовки базуються на концепції, побудованій на єдиній психологічній основі, що дозволяє суттєво підвищити ефективність військово-професійної діяльності особового складу. Широке запровадження цієї системи покликане підвищити рівень бойового вишкілу військовослужбовців та підрозділів Збройних Сил України.

Метою БАрС є формування у військовослужбовців спеціальних навичок, що дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій, надавати до медичну допомогу пораненим і постраждалим та контролювати будь-яку не штатну (бойову) ситуацію.

Сьогодні у Військовій академії (м. Одеса) військовослужбовці опановували майстерність ведення бойової стрільби у складних умовах за системою БАрС.

Прес-служба Військової академії (м. Одеса)

Рейтинг
0 голос
Теги: Без тегів