І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021-2022 навчальному році

001Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 605 від 18 квітня 2017 року та наказу Міністерства освіти і науки України від 05 листопада 2021 року № 1179 наказом начальника Військової академії (м. Одеса) від 12 листопада 2021 року № 1051 оголошено проведення у Військовій академії (м. Одеса) І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021-2022 навчальному році (далі Конкурс).

002Друковані варіанти конкурсних наукових робіт курсантів від факультетів та окремих кафедр академії з усіма необхідними додатками та супроводжувальними документами згідно розділу 8 ПОЛОЖЕННЯ про наукову роботу курсантів Військової академії (м. Одеса), затвердженого наказом начальника академії від 01 червня 2021 року № 504, приймаються у науково-організаційному відділі академії до 05 січня 2022 року.

Електронні версії конкурсних наукових робіт курсантів академії подаються на електронну адресу науково-організаційного відділу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) до 05 січня 2022 року.

Друкований та електронний варіанти одної конкурсної наукової роботи повинні бути ідентичними.

Наукові керівники та курсанти-учасники Конкурсу від Військової академії (м. Одеса) для участі у конкурсі можуть звертатися за інформаційно-довідковою підтримкою до науково-організаційного відділу академії.

Додатки:

1. Перелік галузей знань, спеціальностей, наукових напрямів у межах спеціальностей Конкурсу.

2. Вимоги до оформлення конкурсних наукових робіт курсантів.

3. Форма титульної сторінки конкурсної наукової роботи.

4. Форма відомостей про автора (авторів) та наукового керівника.

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі


доступно з внутрішньої мережі

доступно з внутрішньої мережі